Knihovna Krásné Březno - 5.3.2019 - navštívíme společně s dětmi knihovnu, prohlédneme si zajímavé knihy různého druhu a dozvíme se něco o knihovně a paní knihovnici

ZŠ Husova - 1x za 14 dní - společně si zacvičíme v tělocvičně

Pohádka "O dvanácti měsíčkách" - 27.3.2019 - učitelky s ostatními zaměstnanci naší školky zahrají pohádku dětem

"Půjdu do školy" - 28.3.2019 - děti si přinesou do školky cokoliv, co budou potřebovat do školy

"Trpaslíci v muzeu" - 29.3.2019 - pojedeme společně s dětmi z naší třídy do muzea na výstavu trpaslíků (cena 30,-)

 

 

Připomínky

  • Nacvičujeme na závěrečné vystoupení dětí-"PASOVÁNÍ", prosíme, voďte nám děti do školky! Děkujeme =o)
  • Do pátku 14.6.2019, prosíme o donesení svátečního oblečení na Pasování předškoláků a také věcí na vystoupení - DÍVKY: modrá tílka (úzká ramínka), bílé cvičky; CHLAPCI: černé tílko, modré džínové kraťasy, černé boty, kšiltovka. Vše dejte podepsané do batohu či igelitové tašky!
  • Dne 3.6.2019 budeme mít akci " Den dětí v Motýlku", prosíme, dejte dětem v tento den do MŠ sportovní oblečení a pevnou obuv. Vybíráme příspěvek 20,-.
  • Dne 14.6.2019 budeme mít s dětmi akci "Pyžamová párty", prosíme dejte dětem v tento den do MŠ pyžamo a mohou si donést i nějakou hračku.
  • Dne 18.6.2019 pojedeme na třídní výlet do Zoologické zahrady, prosíme, dejte dětem vhodné oblečení, pevnou obuv a batoh se sušenkou a pitím (v lahvi). Vybíráme vstupné 20,-.
  • Dne 21.6.2019 budeme mít s dětmi karmeval "Cesta kolem světa", prosíme, dejte dětem tématický kostým, dle země, kterou jste si vybrali (např. Mexiko - pončo,..).

Poděkování

Děkujeme tatínkovi Matyáška za natočení pohádky "O dvanácti měsíčkách" a  nafocení dětí na tablo.

Děkujeme rodičům Matyáška za papíry na kreslení pro děti. =o)